Odporne na temperaturę płytki szafirowo-kwarcowe
Szczegóły produktu
| Typ: | Przezroczysta płyta kwarcowa | Aplikacja: | Półprzewodnik, optyczny |
|---|---|---|---|
| Grubość: | 0,5-100 mm | Kształt: | Kwadrat |
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, wykrawanie, cięcie, polerowanie | Nazwa produktu: | Płyta kwarcowa |
| Tworzywo: | SiO2> 99,99% | Jakość powierzchni: | 60/40 |
| Gęstość: | 2,2 g/cm3 | Działający temperatura: | 1150 ℃ |
| Twardość: | Morse 6.5 | Punkt stopu: | 1750-1850 ℃ |
| Tolerancja kwasu: | 30 razy niż ceramika, 150 razy niż stal nierdzewna | Rozmiar: | Dostosowane |
| Punkt wyżarzania: | 1180 ℃ | Port: | Port Szanghaju i Qindao |
| Podkreślić |
okrągłe szafirowe tabletki kwarcowe,okrągłe optyczne okna kwarcowe,okrągłe optyczne soczewki obserwacyjne |
||
Opis produktu
|
Charakterystyka płyty kwarcowej Shengfan
|
|
| *Marka | szengfankwartz |
| *SIO2 | 990,99% |
| *Gęstość | 2.2 ((g/cm3) |
| * Stopień twardości w skali moh | 6.6 |
| *Punkt topnienia | 1732°C |
| * Temperatura pracy | 1100°C |
| *Punkt podgrzewania | 1180°C |
| *Punkt zmiękczenia | 1630°C |
| Specyfikacja | |
| Kolor | Przejrzystość |
| Kształt | Okrągły / okrągły |
| Standardowy | JGS1, JGS2, JGS3 |
| Materiał | 990,99% sio2 |
| Średnica | 1-800 mm |
| Gęstość | 0.2-100 mm |
| Zastosowanie | Okna optyczne kwarcowe |
| Gęstość | 2.2 ((g/cm3) |
| Przepuszczalność światła | > 92% |
| Twardość | Mose 6.5 |
| Wartość oporu | 1000 razy więcej niż zwykłe szkło |


| Tolerancja | ± 0.01 | ± 0,05 mm | ±0,1 mm |
| Obsługa powierzchni | 60/40 | 40/20 | |
| Kształt | kwadrat i koło | kształt niestandardowy | każdy kształt może być dostosowany |
| Sprawa wniosku | Okno zdalnego sterowania | kubek próżniowy | Lampa germicydowa |

Zakres zastosowania:

Nasze usługi i siła
Najważniejsze cechy produktu
Opis produktu Charakterystyka płyty kwarcowej Shengfan *Marka szengfankwartz *SIO2 990,99% *Gęstość 2.2 ((g/cm3) * Stopień twardości w skali moh 6.6 *Punkt topnienia 1732°C * Temperatura pracy 1100°C *Punkt podgrzewania 1180°C *Punkt zmiękczenia 1630°C Specyfikacja Kolor Przejrzystość Kształt Okrąg...
XRD Zbiornik na próbkę Arkusz testowy Nośnik Chip Szczelinowy arkusz ze szkła kwarcowego Zbiornik na próbkę można dostosować
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Zestaw szklany do reaktorów fotokatalytycznych
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Brak pęcherzyków powietrza Płaskie płytki szklane Okno o wysokiej czystości Szkło kwarcowe Przezroczyste okrągłe wzierniki
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Oczyszczone kwadratowe płytki szklane Odporne na wysokie ciśnienie Antyalkaliczne Mocna twardość
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.