Ręcznie robiony nowoczesny kwarcowy bezbarwny kryształ bezołowiowy śpiewający czerwony kieliszek do czerwonego wina, kieliszek do wina na zamówienie
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu: | Kieliszek do wina czerwonego Crystal Singing | Materiał: | Szkło czystego kwarcu |
|---|---|---|---|
| Pojemność: | 100–850 ml | Stosowanie: | strona główna / hotele / restauracja |
| Temperatura pracy: | 1100 ℃ | kolor: | Przezroczysty |
| Wartość oporu: | 1000 razy niż zwykłe szkło | Postacie: | Wydawaj przyjemny dźwięk, gdy na zdrowie |
| Podkreślić |
szklane probówki,rurka z krzemionki topionej |
||
Opis produktu
Ręcznie robiony nowoczesny kwarcowy przezroczysty bezołowiowy kryształ Czerwone wino Kryształ Śpiewający kieliszek do czerwonego wina, niestandardowy szklany kielich
Opis produktu:
The wine glasses is made of pure quartz glass. Kieliszki do wina wykonane są z czystego szkła kwarcowego. It is processed at 1800 degrees Celsius. Przetwarzany jest w temperaturze 1800 stopni Celsjusza. With the special character, the wine glasses is tested to make a pleasant sound while cheers. Dzięki specjalnemu charakterowi kieliszki do wina są testowane pod kątem przyjemnego dźwięku podczas kibicowania.
| siła | 5x107 V / m |
| Współczynnik strat | Mniej niż 4x10-4 |
| Czynnik rozproszenia | Mniej niż 1x10-4 |
| Współczynnik załamania światła | 1,4585 |
| Hel | 210x10-10 |
ODPORNY NA KOROZJĘ
In addition to hydrofluoric acid, quartz glass has no chemical reaction withother acid. Oprócz kwasu fluorowodorowego szkło kwarcowe nie reaguje chemicznie z innym kwasem. Its acid resistance is 30 times that of Ceramic.150 times that of stainless steel Especially the chemical stability at low temperature. Jego odporność na kwasy jest 30 razy większa niż ceramiki. 150 razy większa niż stali nierdzewnej Szczególnie stabilność chemiczna w niskiej temperaturze.
DOBRA STABILNOŚĆ TERMICZNA
Współczynnik skurczu termicznego szkła kwarcowego.
Może cierpieć poważne zmiany temperatury.
Szkło kwarcowe podgrzane do 1100 ℃
również nie pęknie w zimnej wodzie.
| Charakterystyka płyty kwarcowej Shengfan | |
| SIO2 | 99,999% |
| Gęstość | 2,2 (g / cm³) |
| Stopień twardości skali moh | 6.6 |
| Temperatura topnienia | 1732 ℃ |
| Temperatura pracy | 1100 ℃ |
| Maksymalna temperatura może osiągnąć w krótkim czasie | 1450 ℃ |
| Przepuszczalność światła widzialnego | Powyżej 93% |
| Przepuszczalność regionu spektralnego UV | 80% |
| Punkt wyżarzania | 1180 ℃ |
| Temperatura mięknienia | 1630 ℃ |
| Punkt przecięcia | 1100 ℃ |
Szkło kwarcowe ma dobrą transmitancję we wszystkich pasmach spektralnych od fioletowego do czerwonego.
Przepuszczalność światła widzialnego wynosi powyżej 93%, szczególnie w obszarze widma ultrafioletowego.
A maksymalna transmitancja wynosi ponad 80%.
| Współczynnik Poissona | 0,17 |
| Współczynnik rozszerzalności cieplnej | 5,5x10 -7 cm / cm · ° C (20 ° C-320 ° C) |
| Ciepło właściwe | 670 J / kg · ° C |
| Przewodność cieplna | 1,4 W / m · ° C |
| Temperatura mięknienia | 1683 ° C |
| Punkt wyżarzania | 1215 ° C |
| Rezystancja | 7x107 omów cm (350 ° C) |
| Właściwości dielektryczne | (20 ° C i 1 MHz) |
| Stały | 3,75 |
DOBRA IZOLACJA ELEKTRYCZNA
Odporność szkła kwarcowego jest 10 000 razy większa niż zwykłego i ma dobrą wydajność elektryczną nawet w niskiej temperaturze

Profil firmy:
Lianyungang Shengfan Quartz Product Factory is a professional manufacture specialized in research and development of quartz plate, quartz tube, quartz flange, quartz ring, cuvette and quartz instrument. Lianyungang Shengfan Quartz Product Factory to profesjonalna produkcja specjalizująca się w badaniach i rozwoju płyty kwarcowej, rurki kwarcowej, kołnierza kwarcowego, pierścienia kwarcowego, kuwety i przyrządu kwarcowego. The company is located in China Crystal Capital - Donghai City, Jiangsu Prov., China. Siedziba firmy znajduje się w China Crystal Capital - Donghai City, Jiangsu Prov., Chiny.
Kierując się filozofią zorientowania na technologię, przede wszystkim jakością, uczciwością i odpowiedzialnością, zrównoważonym działaniem, firma poświęca się tworzeniu międzynarodowego przedsiębiorstwa ze standardowymi i zrównoważonymi możliwościami działania.

LIANGYUNGANG SHENGFAN QUARTZ PRODUCTS CO., LTD
TEL: 00860518878938285
Komórka: 008619901512909
Wechat: shengfanquartz
E-mail: shengfanquartz@163.com
Strona internetowa: https://shengfanquartz.1688.com
Adres: nr 169 Mingzhu Rd, strefa rozwoju gospodarczego, kraj Donghai, miasto Lianyungang, prowincja Jiangsu, Chiny.
Najważniejsze cechy produktu
Ręcznie robiony nowoczesny kwarcowy przezroczysty bezołowiowy kryształ Czerwone wino Kryształ Śpiewający kieliszek do czerwonego wina, niestandardowy szklany kielich Opis produktu: The wine glasses is made of pure quartz glass. Kieliszki do wina wykonane są z czystego szkła kwarcowego. It is ...
XRD Zbiornik na próbkę Arkusz testowy Nośnik Chip Szczelinowy arkusz ze szkła kwarcowego Zbiornik na próbkę można dostosować
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Zestaw szklany do reaktorów fotokatalytycznych
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Brak pęcherzyków powietrza Płaskie płytki szklane Okno o wysokiej czystości Szkło kwarcowe Przezroczyste okrągłe wzierniki
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Oczyszczone kwadratowe płytki szklane Odporne na wysokie ciśnienie Antyalkaliczne Mocna twardość
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.