Izolacja elektryczna Rurka ze szkła krzemionkowego, rura kwarcowa o wysokiej temperaturze
Szczegóły produktu
| Imię: | Rurka ze szkła krzemionkowego | Funkcja: | Izolacja elektryczna |
|---|---|---|---|
| Materiał: | SIO2> 99,99% | OD: | 3-300 mm |
| Przepuszczalność światła: | > 92% | Temperatura pracy: | 1100 ℃ |
| Twardość: | Mose 6.5 | Korzyść: | Wysoka temperatura |
| Podkreślić |
stopiona rura kwarcowa,rura z topionej krzemionki |
||
Opis produktu
Izolacja elektryczna Rurka ze szkła krzemionkowego, rura kwarcowa o wysokiej temperaturze
Opis szklanej rurki krzemionkowej:
| Twardość | 5,5-6,5 Skala Mohsa 570 KHN 100 |
| Projektowanie wytrzymałości na rozciąganie | 4,8x107 Pa (N / mm2) (7000psi) |
| Projektowanie wytrzymałości na ściskanie | > 1,1x109 Pa (160 000 psi) |
| Moduł masy | 3,7x1010 Pa (5,3x106psi) |
| Moduł sztywności | 3,1x1010 pa (4,5x106psi) |
| Moduł Younga | 7,2x10-10 pa (10,5x106 psi) |
| Współczynnik Poissona | 0,17 |
| Współczynnik rozszerzalności cieplnej | 5.5x10-7cm/cm. 5,5x10-7 cm / cm. °C (20°C-30°C) ° C (20 ° C-30 ° C) |
| Przewodność cieplna | 1.4 W/m. 1,4 W / m. °C ° C |
| Ciepło właściwe | 670J/kg. 670 J / kg. °C ° C |
| Softerning Point | 1683 ° C |
| Punkt wyżarzania | 1215 ° C |
| Punkt przecięcia | 1120 ° C |
| Odbiór elektryczny | 7x107 omów cm. (350 ° C) |
| Prędkość fali dźwiękowej | 3,75x103 m / s |
| Prędkość dźwięku / fali kompresji | 5,9x103 m / s |
| Tłumienie dźwięku | <11db / m MHZ |
| Stabilność chemiczna (oprócz hydrofuorowej) | Wysoka odporność na wodę i kwasy |
| Właściwości dielektryczne (20 ° C i 1 MHZ) Stały siła Współczynnik strat Czynnik rozproszenia |
3,75 5x107 V / M Mniej niż 4x10-4 Mniej niż 1x10-4 |
Funkcja szklanej rurki krzemionkowej
ODPORNY NA KOROZJĘ
In addition to hydrofluoric acid, quartz glass has no chemical reaction withother acid. Oprócz kwasu fluorowodorowego szkło kwarcowe nie reaguje chemicznie z innym kwasem. Its acid resistance is 30 times that of Ceramic.150 times that of stainless steel Especially the chemical stability at low temperature. Jego odporność na kwasy jest 30 razy większa niż ceramiki. 150 razy większa niż stali nierdzewnej Szczególnie stabilność chemiczna w niskiej temperaturze.
Których nie można porównać z innymi materiałami inżynierskimi.
DOBRA STABILNOŚĆ TERMICZNA
Współczynnik skurczu termicznego szkła kwarcowego.
Może cierpieć poważne zmiany temperatury.
Szkło kwarcowe podgrzane do 1100 ℃
również nie pęknie w zimnej wodzie.
DOBRE ODWRÓCONE DO ŚWIATŁA
Szkło kwarcowe ma dobrą transmitancję we wszystkich pasmach spektralnych od fioletowego do czerwonego.
Przepuszczalność światła widzialnego wynosi powyżej 93%, szczególnie w obszarze widma ultrafioletowego.
A maksymalna transmitancja wynosi ponad 80%.
DOBRA IZOLACJA ELEKTRYCZNA
Odporność szkła kwarcowego jest 10 000 razy większa niż zwykłego i ma dobrą wydajność elektryczną nawet w niskiej temperaturze
Zdjęcia szklanej rurki krzemionkowej

Profil firmy:
Lianyungang Shengfan Quartz Product Factory is a professional manufacture specialized in research and development of quartz plate,quartz tube,quartz flange,quartz ring,cuvette and quartz instrument. Lianyungang Shengfan Quartz Product Factory to profesjonalna produkcja specjalizująca się w badaniach i rozwoju płyty kwarcowej, rurki kwarcowej, kołnierza kwarcowego, pierścienia kwarcowego, kuwety i przyrządu kwarcowego. The company is located in China Crystal Capital - Donghai City, Jiangsu Prov., China. Siedziba firmy znajduje się w China Crystal Capital - Donghai City, Jiangsu Prov., Chiny. 70 km far from Lianyungang port, convenient transportation. 70 km od portu Lianyungang, wygodny transport.
Na powierzchni 1000 metrów kwadratowych mamy obecnie ponad 30 pracowników, a roczna sprzedaż przekracza 5,2 miliona USD.
Kierując się filozofią zorientowania na technologię, przede wszystkim jakością, uczciwością i odpowiedzialnością, zrównoważonym działaniem, firma poświęca się tworzeniu międzynarodowego przedsiębiorstwa ze standardowymi i zrównoważonymi możliwościami działania.


Najważniejsze cechy produktu
Izolacja elektryczna Rurka ze szkła krzemionkowego, rura kwarcowa o wysokiej temperaturze Opis szklanej rurki krzemionkowej: Twardość 5,5-6,5 Skala Mohsa 570 KHN 100 Projektowanie wytrzymałości na rozciąganie 4,8x107 Pa (N / mm2) (7000psi) Projektowanie wytrzymałości na ściskanie > 1,1x109 Pa (160 ...
XRD Zbiornik na próbkę Arkusz testowy Nośnik Chip Szczelinowy arkusz ze szkła kwarcowego Zbiornik na próbkę można dostosować
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Zestaw szklany do reaktorów fotokatalytycznych
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Brak pęcherzyków powietrza Płaskie płytki szklane Okno o wysokiej czystości Szkło kwarcowe Przezroczyste okrągłe wzierniki
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Oczyszczone kwadratowe płytki szklane Odporne na wysokie ciśnienie Antyalkaliczne Mocna twardość
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.