SIO2 Czerwone wino 1100 ℃ Kwarcowe szkło kryształowe na rodzinny obiad
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu: | Kieliszek do wina czerwonego Crystal Singing | Materiał: | Szkło czystego kwarcu |
|---|---|---|---|
| Pojemność: | 100–850 ml | Stosowanie: | strona główna / hotele / restauracja |
| Temperatura pracy: | 1100 ℃ | kolor: | Przezroczysty |
| Wartość oporu: | 1000 razy niż zwykłe szkło | Postacie: | Wydawaj przyjemny dźwięk, gdy na zdrowie |
| Podkreślić |
1100 ℃ Kwarcowe szkło kryształowe,SIO2 kwarcowe szkło kryształowe |
||
Opis produktu
Ręcznie robiony nowoczesny kwarcowy przezroczysty kryształ bezołowiowy kryształ do czerwonego wina śpiewający kieliszek do czerwonego wina, niestandardowy szklany kielich
Opis produktu:
Kieliszki do wina wykonane są z czystego szkła kwarcowego.Jest przetwarzany w temperaturze 1800 stopni Celsjusza.Dzięki specjalnemu charakterowi kieliszki do wina są testowane, aby wydawały przyjemny dźwięk podczas wiwatów.
| siła | 5x107 V / m |
| Współczynnik strat | Mniej niż 4x10-4 |
| Współczynnik rozpraszania | Mniej niż 1x10-4 |
| Współczynnik załamania światła | 1.4585 |
| Hel | 210x10-10 |
ODPORNY NA KOROZJĘ
Oprócz kwasu fluorowodorowego szkło kwarcowe nie reaguje chemicznie z innymi kwasami.Jego odporność na kwasy jest 30 razy większa niż w przypadku ceramiki. 150 razy większa niż w przypadku stali nierdzewnej. Szczególnie stabilność chemiczna w niskich temperaturach.
DOBRA STABILNOŚĆ TERMICZNA
Współczynnik skurczu termicznego szkła kwarcowego.
Może cierpieć na poważne zmiany temperatury.
Szkło kwarcowe rozgrzało się do 1100 ℃
również nie wpadnie do zimnej wody.
| Charakterystyka płyty Shengfan Quartz | |
| SIO2 | 99,999% |
| Gęstość | 2,2 (g / cm³) |
| Stopień skali twardości moh | 6.6 |
| Temperatura topnienia | 1732 ℃ |
| Temperatura pracy | 1100 ℃ |
| Maksymalna temperatura może osiągnąć w krótkim czasie | 1450 ℃ |
| Widzialna przepuszczalność światła | Powyżej 93% |
| Przepuszczalność obszaru widmowego UV | 80% |
| Punkt wyżarzania | 1180 ℃ |
| Temperatura mięknienia | 1630 ℃ |
| Punkt odkształcenia | 1100 ℃ |
Szkło kwarcowe ma dobrą przepuszczalność we wszystkich pasmach widmowych od fioletowego do czerwonego.
Przepuszczalność światła widzialnego przekracza 93%, szczególnie w zakresie widma ultrafioletowego.
A maksymalna przepuszczalność to ponad 80%.
| Współczynnik Poissona | 0,17 |
| Współczynnik rozszerzalności cieplnej | 5,5x10 -7 cm / cm · ° C (20 ° C-320 ° C) |
| Ciepło właściwe | 670 J / kg · ° C |
| Przewodność cieplna | 1,4 W / m · ° C |
| Punkt mięknienia | 1683 ° C |
| Punkt wyżarzania | 1215 ° C |
| Rezystancja | 7x107 omów cm (350 ° C) |
| Właściwości dielektryczne | (20 ° C i 1 MHz) |
| Stały | 3,75 |
DOBRA IZOLACJA ELEKTRYCZNA
Odporność szkła kwarcowego jest 10.000 razy większa niż zwykłego i ma dobre parametry elektryczne nawet w niskiej temperaturze


Profil firmy:
Lianyungang Shengfan Quartz Product Factory to profesjonalna manufaktura specjalizująca się w badaniach i rozwoju płyty kwarcowej, rurki kwarcowej, kołnierza kwarcowego, pierścienia kwarcowego, kuwety i przyrządu kwarcowego.Siedziba firmy znajduje się w China Crystal Capital - Donghai City, Jiangsu Prov., China.
Kierując się filozofią orientacji technologicznej, jakości przede wszystkim, uczciwości i odpowiedzialności, zrównoważonego działania, firma poświęca się ustanowieniu międzynarodowego przedsiębiorstwa o standardowych i zrównoważonych możliwościach operacyjnych.

LIANGYUNGANG SHENGFAN QUARTZ PRODUCTS CO., LTD
TEL: 00860518878938285
Komórka: 008619901512909
Wechat: shengfanquartz
E-mail: shengfanquartz@163.com
Strona internetowa: https://shengfanquartz.1688.com
Adres: NO.169 Mingzhu Rd, strefa rozwoju gospodarczego, kraj Donghai, miasto Lianyungang, prowincja Jiangsu, Chiny.
Najważniejsze cechy produktu
Ręcznie robiony nowoczesny kwarcowy przezroczysty kryształ bezołowiowy kryształ do czerwonego wina śpiewający kieliszek do czerwonego wina, niestandardowy szklany kielich Opis produktu: Kieliszki do wina wykonane są z czystego szkła kwarcowego.Jest przetwarzany w temperaturze 1800 stopni Celsjusza...
XRD Zbiornik na próbkę Arkusz testowy Nośnik Chip Szczelinowy arkusz ze szkła kwarcowego Zbiornik na próbkę można dostosować
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Zestaw szklany do reaktorów fotokatalytycznych
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Brak pęcherzyków powietrza Płaskie płytki szklane Okno o wysokiej czystości Szkło kwarcowe Przezroczyste okrągłe wzierniki
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Oczyszczone kwadratowe płytki szklane Odporne na wysokie ciśnienie Antyalkaliczne Mocna twardość
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.