Dobra rura kwarcowa z izolacją elektryczną o temperaturze roboczej 1100°C i odporności na korozję
Product Details
| Nazwa: | Rurka ze szkła kwarcowego | Aplikacja: | Źródła, półprzewodniki |
|---|---|---|---|
| Tworzywo: | SiO2> 99,99% | Funkcja: | Dobra izolacja elektryczna |
| Przepuszczalność światła: | > 92% | Działający temperatura: | 1100 ℃ |
| Twardość: | Mojżesz 6.5 | Wartość rezystancji: | 1000 razy niż zwykłe szkło |
| Podkreślić |
Rura ze szkła kwarcowego polerowana ogniowo,rura półprzewodnikowa Protect ze szkła kwarcowego,rura ze szkła kwarcowego Rura próżniowa |
||
Product Description
- Wysoka trwałość i wytrzymałość mechaniczna
- Wyjątkowa odporność na ciepło
- Wyższa odporność na korozję
- Niski współczynnik rozszerzania cieplnego
- Lampy halogenowe i lampy rtęciowe
- Światła jednoosobowe i oświetlenie samochodowe
- Systemy oświetlenia scenicznego
- Wyroby z tworzyw sztucznych, z tworzyw sztucznych
- Lampy do fotokopiarek
- Obudowy lamp do oczyszczania wody
- Wyroby kwarcowe i układy rur
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Zawartość SiO2 | 990,9% |
| Gęstość | 2.2 g/cm3 |
| Twardość (skala Moh) | 6.6 |
| Punkt topnienia | 1732°C |
| Temperatura pracy | 1100°C |
| Maksymalna krótkoterminowa temperatura | 1450°C |
| Przekaźność światła widzialnego | Powyżej 93% |
| Przekazywalność w regionie widma UV | 80% |
| Punkt grzewczy | 1180°C |
| Punkt zmiękczenia | 1630°C |
| Punkt napięcia | 1100°C |
Product Highlights
Polerowane kwarcowe szklane rury ogniowe półprzewodnik ochrona ciepła odporna rurka próżniowa przejrzysta Wysokiej wydajności kwarcowe lampy szklane do zastosowań przemysłowych Wysokiej jakości szklane rurki kwarcowe oferujące wyjątkową izolację elektryczną, stabilność termiczną i odporność na ...
XRD Zbiornik na próbkę Arkusz testowy Nośnik Chip Szczelinowy arkusz ze szkła kwarcowego Zbiornik na próbkę można dostosować
Cienka płyta ze szkła kwarcowego Stabilny wymiarowo Zakres przetwarzania 1-1000 mm Opis produktu: Płytka ze szkła kwarcowego stopionego bezbarwnego wykonana jest z piasku kwarcowego o wysokiej czystości, o doskonałej stabilności szoku termicznego i wysokiej transmitancji.Jest szeroko stosowany w ...
Zestaw szklany do reaktorów fotokatalytycznych
Opis produktu: 1.SiO2> 99,99%, rurki ze stopionego kwarcu 2. Temperatura pracy: 1250 ℃ 3. doskonałe właściwości wizualne i chemiczne. 4. bez powłoki powierzchniowej ipasożyt . 5. Opieka zdrowotna i ochrona środowiska. 6. Można dokonać dowolnej specyfikacji. 7. Szkło kwarcowe jest materiałem kwaśnym, ...
Brak pęcherzyków powietrza Płaskie płytki szklane Okno o wysokiej czystości Szkło kwarcowe Przezroczyste okrągłe wzierniki
Płaskie szklane płyty bez pęcherzyków powietrza Doskonałe parametry wizualne Okrągły kształt okna ze szkła kwarcowego Opis produktu: Płytka ze szkła kwarcowego z przezroczystej krzemionki jest wykonana z piasku kwarcowego o wysokiej czystości, zawierającego m.in.Doskonała stabilność na szok ...
Oczyszczone kwadratowe płytki szklane Odporne na wysokie ciśnienie Antyalkaliczne Mocna twardość
Opis produktu: Płytka ze szkła kwarcowego z przezroczystej krzemionki jest wykonana z piasku kwarcowego o wysokiej czystości, zawierającego m.in.Doskonała stabilność na szok termiczny i wysoka przepuszczalność.Jest szeroko stosowany w świetle elektrycznym / laserze / soczewkach / przyrządzie ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.