1100°C Wysokiej czystości SiO2 99,99% Żaroodporna rura ze szkła kwarcowego do pieca CVD
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu: | Rurka ze szkła kwarcowego | Tworzywo: | Czyste szkło kwarcowe |
|---|---|---|---|
| Pojemność: | 100-850ml | Stosowanie: | dom/hotele/restauracja |
| Działający temperatura: | 1100 ℃ | Kolor: | Przezroczysty |
| Wartość rezystancji: | 1000 razy niż zwykłe szkło | Pismo: | Wydawaj przyjemny dźwięk, kiedy wiwatujesz |
| Podkreślić |
Cylindrowa probówka ze szkła kwarcowego,100 ml przezroczysta probówka ze szkła kwarcowego,probówka ze szkła kwarcowego do pieca CVD |
||
Opis produktu
- Wysoka czystość: SiO₂ > 99,99%
- Doskonała wydajność wizualna i chemiczna: kwasoodporna, alkaloodporna, doskonała stabilność termiczna
- Zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony zdrowia i środowiska
- Brak pęcherzyków powietrza lub linii powietrznych
- Doskonałe właściwości izolacji elektrycznej
- Podstawowy materiał do produkcji osłon lamp bakteriobójczych
- Głębokie przetwarzanie szkła laboratoryjnego, instrumentów i rur piecowych
- Systemy oświetlenia
- Zastosowania w półprzewodnikach i ogrzewaniu elektrycznym
- Przemysł chemiczny
- Komponenty optyczne
| Zawartość SiO₂ | 99,9% |
| Gęstość | 2,2 g/cm³ |
| Twardość w skali Mohsa | 6,6 |
| Temperatura topnienia | 1732℃ |
| Temperatura robocza | 1100℃ |
| Maksymalna temperatura krótkotrwała | 1450℃ |
| Przepuszczalność światła widzialnego | Powyżej 93% |
| Przepuszczalność w zakresie widma UV | 80% |
| Punkt odprężania | 1180℃ |
| Punkt mięknienia | 1630℃ |
| Punkt naprężenia | 1100℃ |
| Element | Zakres |
|---|---|
| Al | 5-12 |
| Fe | 0,19-1,5 |
| K | 0,71-1,6 |
| Na | 0,12-1,76 |
| Li | 0,38-0,76 |
| Ca | 0,17-1,23 |
| Mg | 0,05-0,5 |
| Cu | 0,05 |
| Mn | 0,05 |
| Cr | <0,05 |
| B | <0,1 |
| Ti | <1 |
| Długość fali (nm) | Transmisja (%) |
|---|---|
| <220 | 89 |
| 255 | 91 |
| 280 | 93 |
| 315 | 93 |
| 350 | 93 |
| 380 | 93 |
| 590 | 93,2 |
| 780 | 93,4 |
| Gęstość (20°C) | 2,2 × 10³ kg/m³ |
| Współczynnik rozszerzalności (25-300°C) | 0,56 × 10⁻⁶ °C⁻¹ |
| Punkt mięknienia | 1710°C |
| Punkt odprężania | 1230°C |
| Punkt naprężenia | 1140°C |
| Moduł Younga | 7,5 × 10⁵ Pa |
Najważniejsze cechy produktu
100ml przezroczysta probówka kwarcowa do pieca CVD Kapilarna rurka z topionego kwarcu o wysokiej gęstości Niestandardowe rury szklane produkowane zgodnie z normami ochrony środowiska dla doskonałej wydajności w trudnych zastosowaniach. Przegląd produktu Rura z topionego kwarcu jest produkowana z ...
XRD Zbiornik na próbkę Arkusz testowy Nośnik Chip Szczelinowy arkusz ze szkła kwarcowego Zbiornik na próbkę można dostosować
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Zestaw szklany do reaktorów fotokatalytycznych
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Brak pęcherzyków powietrza Płaskie płytki szklane Okno o wysokiej czystości Szkło kwarcowe Przezroczyste okrągłe wzierniki
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Oczyszczone kwadratowe płytki szklane Odporne na wysokie ciśnienie Antyalkaliczne Mocna twardość
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.