Dostosowana żaroodporna rura ze szkła kwarcowego z dobrą izolacją elektryczną i odpornością na korozję
Product Details
| Nazwa: | Rurka ze szkła kwarcowego | Aplikacja: | Źródła, półprzewodniki |
|---|---|---|---|
| Tworzywo: | SiO2> 99,99% | Funkcja: | Dobra izolacja elektryczna |
| Przepuszczalność światła: | > 92% | Działający temperatura: | 1100 ℃ |
| Twardość: | Mojżesz 6.5 | Wartość rezystancji: | 1000 razy niż zwykłe szkło |
| Podkreślić |
Wewnętrzna rura ze szkła kwarcowego do spalania,dostosowana rura ze szkła kwarcowego o wysokiej temperaturze,o wysokiej trwałości chemiczna rura ze szkła kwarcowego |
||
Product Description
- Wysoka trwałość
- Wysoka odporność na ciepło
- Wysoka odporność na korozję
- Niski współczynnik rozszerzania cieplnego
| Nieruchomości | Wartość |
|---|---|
| SIO2 | 990,9% |
| Gęstość | 2.2 (g/cm3) |
| Stopień twardości w skali moh' | 6.6 |
| Punkt topnienia | 1732°C |
| Temperatura pracy | 1100°C |
| Maksymalna temperatura może osiągnąć w krótkim czasie | 1450°C |
| Przepuszczalność światła widzialnego | Powyżej 93% |
| Przekaźność w regionie widmowym UV | 80% |
| Punkt grzania | 1180°C |
| Punkt zmiękczenia | 1630°C |
| Punkt naprężenia | 1100°C |
Product Highlights
Zindywidualizowana wnętrza węzła ze spaleniem kwarcowym do wysokiej temperatury Rozwiązania do rur szklanych kwarcowych klasy premium Dostosowane do indywidualnych potrzeb akcesoria do wnętrznych rur kwarcowych, zaprojektowane do zastosowań o wysokiej temperaturze z doskonałymi właściwościami ...
XRD Zbiornik na próbkę Arkusz testowy Nośnik Chip Szczelinowy arkusz ze szkła kwarcowego Zbiornik na próbkę można dostosować
Cienka płyta ze szkła kwarcowego Stabilny wymiarowo Zakres przetwarzania 1-1000 mm Opis produktu: Płytka ze szkła kwarcowego stopionego bezbarwnego wykonana jest z piasku kwarcowego o wysokiej czystości, o doskonałej stabilności szoku termicznego i wysokiej transmitancji.Jest szeroko stosowany w ...
Zestaw szklany do reaktorów fotokatalytycznych
Opis produktu: 1.SiO2> 99,99%, rurki ze stopionego kwarcu 2. Temperatura pracy: 1250 ℃ 3. doskonałe właściwości wizualne i chemiczne. 4. bez powłoki powierzchniowej ipasożyt . 5. Opieka zdrowotna i ochrona środowiska. 6. Można dokonać dowolnej specyfikacji. 7. Szkło kwarcowe jest materiałem kwaśnym, ...
Brak pęcherzyków powietrza Płaskie płytki szklane Okno o wysokiej czystości Szkło kwarcowe Przezroczyste okrągłe wzierniki
Płaskie szklane płyty bez pęcherzyków powietrza Doskonałe parametry wizualne Okrągły kształt okna ze szkła kwarcowego Opis produktu: Płytka ze szkła kwarcowego z przezroczystej krzemionki jest wykonana z piasku kwarcowego o wysokiej czystości, zawierającego m.in.Doskonała stabilność na szok ...
Oczyszczone kwadratowe płytki szklane Odporne na wysokie ciśnienie Antyalkaliczne Mocna twardość
Opis produktu: Płytka ze szkła kwarcowego z przezroczystej krzemionki jest wykonana z piasku kwarcowego o wysokiej czystości, zawierającego m.in.Doskonała stabilność na szok termiczny i wysoka przepuszczalność.Jest szeroko stosowany w świetle elektrycznym / laserze / soczewkach / przyrządzie ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.