Żaroodporna rura z kwarcu o wysokiej przepuszczalności z dobrą izolacją elektryczną do zastosowań półprzewodnikowych
Product Details
| Nazwa: | Półprzewodnikowa rura ogniowa z polerowanego szkła kwarcowego o wysokiej przepuszczalności Chroni ża | Aplikacja: | Źródła, półprzewodniki |
|---|---|---|---|
| Tworzywo: | SiO2> 99,99% | Funkcja: | Dobra izolacja elektryczna |
| Przepuszczalność światła: | > 92% | Działający temperatura: | 1100 ℃ |
| Twardość: | Mojżesz 6.5 | Wartość rezystancji: | 1000 razy niż zwykłe szkło |
| Kolor: | Przezroczysty | ||
| Podkreślić |
Półprzewodnikowa rurka ze szkła kwarcowego,przezroczysta rura ze szkła kwarcowego do ogrzewania,rurka ze szkła kwarcowego o wysokiej przepuszczalności |
||
Product Description
- Wyjątkowa trwałość i integralność konstrukcyjna
- Wyższa odporność na ciepło
- Doskonała odporność na korozję
- Niski współczynnik rozszerzania cieplnego
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Zawartość SiO2 | 990,9% |
| Gęstość | 2.2 g/cm3 |
| Twardość Mohsa | 6.6 |
| Punkt topnienia | 1732°C |
| Temperatura pracy | 1100°C |
| Maksymalna krótkoterminowa temperatura | 1450°C |
| Przekaźność światła widzialnego | Powyżej 93% |
| Przekaźność widmowa UV | 80% |
| Punkt grzewczy | 1180°C |
| Punkt zmiękczenia | 1630°C |
| Punkt napięcia | 1100°C |
Product Highlights
Rurka szklana kwarcowa do ogrzewania - półprzewodnik przezroczysty o wysokiej przepuszczalności Ceny fabryczne Przejrzystość ogrzewania kwarcowa szklana Wysokiej jakości izolacja elektryczna kwarcowa szklana, przeznaczona do źródeł światła i zastosowań półprzewodnikowych. Główne zastosowania Systemy ...
XRD Zbiornik na próbkę Arkusz testowy Nośnik Chip Szczelinowy arkusz ze szkła kwarcowego Zbiornik na próbkę można dostosować
Cienka płyta ze szkła kwarcowego Stabilny wymiarowo Zakres przetwarzania 1-1000 mm Opis produktu: Płytka ze szkła kwarcowego stopionego bezbarwnego wykonana jest z piasku kwarcowego o wysokiej czystości, o doskonałej stabilności szoku termicznego i wysokiej transmitancji.Jest szeroko stosowany w ...
Zestaw szklany do reaktorów fotokatalytycznych
Opis produktu: 1.SiO2> 99,99%, rurki ze stopionego kwarcu 2. Temperatura pracy: 1250 ℃ 3. doskonałe właściwości wizualne i chemiczne. 4. bez powłoki powierzchniowej ipasożyt . 5. Opieka zdrowotna i ochrona środowiska. 6. Można dokonać dowolnej specyfikacji. 7. Szkło kwarcowe jest materiałem kwaśnym, ...
Brak pęcherzyków powietrza Płaskie płytki szklane Okno o wysokiej czystości Szkło kwarcowe Przezroczyste okrągłe wzierniki
Płaskie szklane płyty bez pęcherzyków powietrza Doskonałe parametry wizualne Okrągły kształt okna ze szkła kwarcowego Opis produktu: Płytka ze szkła kwarcowego z przezroczystej krzemionki jest wykonana z piasku kwarcowego o wysokiej czystości, zawierającego m.in.Doskonała stabilność na szok ...
Oczyszczone kwadratowe płytki szklane Odporne na wysokie ciśnienie Antyalkaliczne Mocna twardość
Opis produktu: Płytka ze szkła kwarcowego z przezroczystej krzemionki jest wykonana z piasku kwarcowego o wysokiej czystości, zawierającego m.in.Doskonała stabilność na szok termiczny i wysoka przepuszczalność.Jest szeroko stosowany w świetle elektrycznym / laserze / soczewkach / przyrządzie ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.