Odporna na korozję kwarcowa szklana rura o dobrej izolacji elektrycznej i wysokiej odporności na ciepło dla lamp germicydowych
Product Details
| Nazwa: | Rurka ze szkła kwarcowego | Aplikacja: | Źródła, półprzewodniki |
|---|---|---|---|
| Tworzywo: | SiO2> 99,99% | Funkcja: | Dobra izolacja elektryczna |
| Przepuszczalność światła: | > 92% | Działający temperatura: | 1100 ℃ |
| Twardość: | Mojżesz 6.5 | Wartość rezystancji: | 1000 razy niż zwykłe szkło |
| Temperatura pracy: | 1100 stopni Celsjusza | Klasyfikacja: | rurka kwarcowa |
| Rozmiar: | OD 1-100 MM | Grubość ścianki: | 0,5 mm-40 mm |
| Kolor: | Przezroczysty lub nieprzezroczysty | ||
| Podkreślić |
Rura testowa kwarcowa reaktora,tuleja ze szkła kwarcowego do lamp bakteriobójczych,rurka ze szkła kwarcowego 40 mm |
||
Product Description
- Wyjątkowa trwałość i integralność strukturalna
- Doskonała odporność na ciepło do zastosowań w wysokich temperaturach
- Doskonała odporność na korozję większości kwasów
- Niski współczynnik rozszerzalności cieplnej dla stabilności wymiarowej
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Zawartość SiO2 | 99,9% |
| Gęstość | 2,2 g/cm³ |
| Twardość w skali Mohsa | 6,6 |
| Temperatura topnienia | 1732°C |
| Temperatura robocza | 1100°C |
| Maksymalna temperatura krótkotrwała | 1450°C |
| Przepuszczalność światła widzialnego | Powyżej 93% |
| Przepuszczalność w spektrum UV | 80% |
| Punkt odprężenia | 1180°C |
| Punkt mięknienia | 1630°C |
| Punkt naprężenia | 1100°C |
Product Highlights
Rurka testowa kwarcowa do lamp bakteriobójczych 40 MM Wysokiej jakości kwarcowa rurka szklana do izolacji elektrycznej Wysokowydajne rurki ze szkła kwarcowego przeznaczone do źródeł światła, półprzewodników i specjalistycznych zastosowań przemysłowych. Właściwości materiałowe Wyjątkowa trwałość i ...
XRD Zbiornik na próbkę Arkusz testowy Nośnik Chip Szczelinowy arkusz ze szkła kwarcowego Zbiornik na próbkę można dostosować
Cienka płyta ze szkła kwarcowego Stabilny wymiarowo Zakres przetwarzania 1-1000 mm Opis produktu: Płytka ze szkła kwarcowego stopionego bezbarwnego wykonana jest z piasku kwarcowego o wysokiej czystości, o doskonałej stabilności szoku termicznego i wysokiej transmitancji.Jest szeroko stosowany w ...
Zestaw szklany do reaktorów fotokatalytycznych
Opis produktu: 1.SiO2> 99,99%, rurki ze stopionego kwarcu 2. Temperatura pracy: 1250 ℃ 3. doskonałe właściwości wizualne i chemiczne. 4. bez powłoki powierzchniowej ipasożyt . 5. Opieka zdrowotna i ochrona środowiska. 6. Można dokonać dowolnej specyfikacji. 7. Szkło kwarcowe jest materiałem kwaśnym, ...
Brak pęcherzyków powietrza Płaskie płytki szklane Okno o wysokiej czystości Szkło kwarcowe Przezroczyste okrągłe wzierniki
Płaskie szklane płyty bez pęcherzyków powietrza Doskonałe parametry wizualne Okrągły kształt okna ze szkła kwarcowego Opis produktu: Płytka ze szkła kwarcowego z przezroczystej krzemionki jest wykonana z piasku kwarcowego o wysokiej czystości, zawierającego m.in.Doskonała stabilność na szok ...
Oczyszczone kwadratowe płytki szklane Odporne na wysokie ciśnienie Antyalkaliczne Mocna twardość
Opis produktu: Płytka ze szkła kwarcowego z przezroczystej krzemionki jest wykonana z piasku kwarcowego o wysokiej czystości, zawierającego m.in.Doskonała stabilność na szok termiczny i wysoka przepuszczalność.Jest szeroko stosowany w świetle elektrycznym / laserze / soczewkach / przyrządzie ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.