Dobra izolacja elektryczna kwarcowa rura szklana o wysokiej odporności na ciepło i wysokiej przepuszczalności światła do lamp UV
Product Details
| Nazwa: | Rurka ze szkła kwarcowego | Aplikacja: | Źródła, półprzewodniki |
|---|---|---|---|
| Tworzywo: | SiO2> 99,99% | Funkcja: | Dobra izolacja elektryczna |
| Przepuszczalność światła: | > 92% | Działający temperatura: | 1100 ℃ |
| Twardość: | Mojżesz 6.5 | Wartość rezystancji: | 1000 razy niż zwykłe szkło |
| Podkreślić |
Kończy się otwarta przezroczysta rura kwarcowa,szklany reaktor rurowy ze szkła kwarcowego,rurka ze szkła kwarcowego do lampy UV |
||
Product Description
- Wyjątkowa trwałość
- Doskonała odporność na ciepło
- Doskonała odporność na korozję
- Niski współczynnik rozszerzalności cieplnej
| Zawartość SiO2 | 99,9% |
| Gęstość | 2,2 g/cm³ |
| Skala twardości Mohsa | 6,6 |
| Temperatura topnienia | 1732°C |
| Temperatura robocza | 1100°C |
| Maksymalna temperatura krótkotrwała | 1450°C |
| Transmisja światła widzialnego | Powyżej 93% |
| Transmisja w zakresie widma UV | 80% |
| Punkt odprężania | 1180°C |
| Punkt mięknienia | 1630°C |
| Punkt naprężenia | 1100°C |
Product Highlights
Przezroczysta rura reaktora z rury kwarcowej z otwartymi końcami do lampy UV Wysokiej jakości kwarcowa rura szklana o doskonałej izolacji elektrycznej Zaprojektowany do źródeł światła, zastosowań półprzewodnikowych, komunikacji optycznej, sprzętu wojskowego, materiałów budowlanych, przetwórstwa ...
XRD Zbiornik na próbkę Arkusz testowy Nośnik Chip Szczelinowy arkusz ze szkła kwarcowego Zbiornik na próbkę można dostosować
Cienka płyta ze szkła kwarcowego Stabilny wymiarowo Zakres przetwarzania 1-1000 mm Opis produktu: Płytka ze szkła kwarcowego stopionego bezbarwnego wykonana jest z piasku kwarcowego o wysokiej czystości, o doskonałej stabilności szoku termicznego i wysokiej transmitancji.Jest szeroko stosowany w ...
Zestaw szklany do reaktorów fotokatalytycznych
Opis produktu: 1.SiO2> 99,99%, rurki ze stopionego kwarcu 2. Temperatura pracy: 1250 ℃ 3. doskonałe właściwości wizualne i chemiczne. 4. bez powłoki powierzchniowej ipasożyt . 5. Opieka zdrowotna i ochrona środowiska. 6. Można dokonać dowolnej specyfikacji. 7. Szkło kwarcowe jest materiałem kwaśnym, ...
Brak pęcherzyków powietrza Płaskie płytki szklane Okno o wysokiej czystości Szkło kwarcowe Przezroczyste okrągłe wzierniki
Płaskie szklane płyty bez pęcherzyków powietrza Doskonałe parametry wizualne Okrągły kształt okna ze szkła kwarcowego Opis produktu: Płytka ze szkła kwarcowego z przezroczystej krzemionki jest wykonana z piasku kwarcowego o wysokiej czystości, zawierającego m.in.Doskonała stabilność na szok ...
Oczyszczone kwadratowe płytki szklane Odporne na wysokie ciśnienie Antyalkaliczne Mocna twardość
Opis produktu: Płytka ze szkła kwarcowego z przezroczystej krzemionki jest wykonana z piasku kwarcowego o wysokiej czystości, zawierającego m.in.Doskonała stabilność na szok termiczny i wysoka przepuszczalność.Jest szeroko stosowany w świetle elektrycznym / laserze / soczewkach / przyrządzie ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.