Żaroodporna, wysokiej czystości, 99,99% przezroczysta rura ze szkła kwarcowego do zastosowań przemysłowych
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu: | rurka kwarcowa | Tworzywo: | SIO2 |
|---|---|---|---|
| Czystość: | 99,99% | Rodzaj materiału: | JGS1/JGS2/JGS3 |
| Działający temperatura: | 1200℃ | Kolor: | Przezroczysty |
| Gęstość: | 2,2 g/cm3 | Twardość: | Morse'a 6.6 |
| Podkreślić |
Mini szklany palnik olejowy fajki wodne,gwóźdź ze szkła kwarcowego do palenia,fajki wodne palnika olejowego 10mm |
||
Opis produktu
- Wysoka czystość: SiO2 > 99,99%
- Temperatura pracy: 1250°C; Temperatura zmiękczenia: 1730°C
- Dobra stabilność termiczna, niższy współczynnik rozszerzenia termicznego
- Wysoka odporność na korozję, kwasy i alkalie, zdolność antykorozyjną
- Doskonała izolacja elektryczna, dobre właściwości izolacyjne
- Opieka zdrowotna i ochrona środowiska
- Bez bańki powietrza i bez linii powietrza
| Nieruchomości | Opis |
|---|---|
| Materiał | Sztylowany kwarc |
| Kształt | Wprost lub zgięte |
| Gęstość | 2.2 (g/cm3) |
| Średnica zewnętrzna | 2 mm ~ 500 mm |
| Czystość | SiO2 > 99,99% |
| Gęstość ściany | 1 mm ~ 300 mm |
| Długość | 10 mm~4000 mm |
| Średnica | 2 mm~600 mm |
| Stopień twardości w skali moh' | 6.6 |
| Odporność na temperaturę | Temperatura pracy: 1250°C; Temperatura zmiękczenia: 1730°C |
| Odporność na korozję | 1000 razy więcej niż zwykłe szkło |
(2) W przypadku produktów dostosowanych: Zgodnie z zamówieniem czas dostawy wynosi od 7 do 30 dni roboczych.
Najważniejsze cechy produktu
Ciepłoodporne cylindry ze szkła kwarcowego z roztopioną krzemionką Rurka ze szkła kwarcowego jest wykonana z wysokiej jakości szkła kwarcowego, który jest rodzajem szkła wykonanego z dwutlenku krzemu.Z doskonałymi właściwościami optycznymi, rurka szklana kwarcowa jest szeroko stosowana w wielu ...
XRD Zbiornik na próbkę Arkusz testowy Nośnik Chip Szczelinowy arkusz ze szkła kwarcowego Zbiornik na próbkę można dostosować
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Zestaw szklany do reaktorów fotokatalytycznych
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Brak pęcherzyków powietrza Płaskie płytki szklane Okno o wysokiej czystości Szkło kwarcowe Przezroczyste okrągłe wzierniki
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Oczyszczone kwadratowe płytki szklane Odporne na wysokie ciśnienie Antyalkaliczne Mocna twardość
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.