Duża średnica, odporna na wysokie temperatury i korozję, rura ze szkła kwarcowego do zastosowań fotowoltaicznych
Szczegóły produktu
| Kolor: | Jasne/przezroczyste | Tworzywo: | SiO2> 99,99% |
|---|---|---|---|
| Rodzaj materiału: | JGS1/JGS2/JGS3 | Twardość: | Morse'a 6.6 |
| Gęstość: | 2,2 g/cm3 | Działający temperatura: | 1250 ℃ |
| Punkt stopu: | 1730 ℃ | Odporność na korozję: | 30 razy niż ceramika, 150 razy niż stal nierdzewna |
| Aplikacja: | Fotowoltaika, półprzewodniki, laboratorium, przemysł, chemia, medycyna, lotnictwo, | ||
| Podkreślić |
Wytwarzanie kwarcowych przejrzystych rur szklanych,Duża średnica kwarcowa przejrzysta szklana rurka,Węgiel fotovoltaiczny o dużej średnicy |
||
Opis produktu
- Wysoka czystość: SiO₂ > 99,99%
- Temperatura pracy: 1250℃; Temperatura mięknienia: 1730℃
- Doskonała stabilność termiczna z niskim współczynnikiem rozszerzalności cieplnej
- Wysoka odporność na korozję kwasów i zasad
- Doskonałe właściwości izolacji elektrycznej
- Przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla zdrowia skład
- Wolne od pęcherzyków powietrza i linii powietrznych
| Właściwość | Opis |
|---|---|
| Materiał | Topiony kwarc |
| Kształt | Prosty lub zakrzywiony |
| Gęstość | 2,2 (g/cm³) |
| Średnica zewnętrzna | 2mm~500mm |
| Czystość | SiO₂ > 99,99% |
| Grubość ścianki | 1mm~300mm |
| Długość | 10mm~4000mm |
| Średnica | 2mm~600mm |
| Stopień twardości w skali Mohsa | 6,6 |
| Odporność na temperaturę | Temperatura pracy: 1250℃; Temperatura mięknienia: 1730℃ |
| Odporność na korozję | 1000 razy większa niż zwykłego szkła |
Najważniejsze cechy produktu
Produkcja fotowoltaiczna Kwarcowa przezroczysta szklana rura o dużej średnicy Rura ze szkła kwarcowego jest produkowana z wysokiej jakości szkła kwarcowego składającego się z dwutlenku krzemu. Dostępny w formie rury o różnych poziomach przepuszczalności i jakości powierzchni, ten materiał zapewnia ...
XRD Zbiornik na próbkę Arkusz testowy Nośnik Chip Szczelinowy arkusz ze szkła kwarcowego Zbiornik na próbkę można dostosować
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Zestaw szklany do reaktorów fotokatalytycznych
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Brak pęcherzyków powietrza Płaskie płytki szklane Okno o wysokiej czystości Szkło kwarcowe Przezroczyste okrągłe wzierniki
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Oczyszczone kwadratowe płytki szklane Odporne na wysokie ciśnienie Antyalkaliczne Mocna twardość
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.