Produkcja dużych średnic odpornych na wysoką temperaturę i korozję rur ze szkła kwarcowego
Product Details
| Kolor: | Jasne/przezroczyste | Tworzywo: | SiO2> 99,99% |
|---|---|---|---|
| Rodzaj materiału: | JGS1/JGS2/JGS3 | Twardość: | Morse'a 6.6 |
| Gęstość: | 2,2 g/cm3 | Działający temperatura: | 1250 ℃ |
| Punkt stopu: | 1730 ℃ | Odporność na korozję: | 30 razy niż ceramika, 150 razy niż stal nierdzewna |
| Aplikacja: | Fotowoltaika, półprzewodniki, laboratorium, przemysł, chemia, medycyna, lotnictwo, | ||
| Podkreślić |
Wytwarzanie kwarcowych przejrzystych rur szklanych,Duża średnica kwarcowa przejrzysta szklana rurka,Wytwarzanie rur ze szkła klarownego |
||
Product Description
- Wysoka czystość: SiO₂ > 99,99%
- Temperatura pracy: 1250℃; Temperatura mięknienia: 1730℃
- Doskonała stabilność termiczna przy niskim współczynniku rozszerzalności cieplnej
- Wysoka odporność na korozję kwasów i zasad
- Doskonałe właściwości izolacji elektrycznej
- Przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla zdrowia
- Wolne od pęcherzyków powietrza i linii
| Właściwość | Opis |
|---|---|
| Materiał | Topiony kwarc |
| Kształt | Prosty lub zakrzywiony |
| Gęstość | 2,2 (g/cm³) |
| Średnica zewnętrzna | 2mm~500mm |
| Czystość | SiO₂ > 99,99% |
| Grubość ścianki | 1mm~300mm |
| Długość | 10mm~4000mm |
| Średnica | 2mm~600mm |
| Stopień twardości w skali Mohsa | 6,6 |
| Odporność na temperaturę | Temperatura pracy: 1250℃; Temperatura mięknienia: 1730℃ |
| Odporność na korozję | 1000 razy większa niż zwykłe szkło |
WhatsApp/Telefon komórkowy: +8617696882108
Adres: East Economic Development Zone, Donghai County, Lianyungang, Jiangsu, China
Product Highlights
Duża średnica przezroczysta rura kwarcowa Rura ze szkła kwarcowego jest produkowana z wysokiej jakości szkła kwarcowego składającego się z dwutlenku krzemu. Dostępna w formie rury o różnych poziomach przepuszczalności i jakości powierzchni, zapewnia wyjątkowe właściwości optyczne wraz z doskonałymi ...
XRD Zbiornik na próbkę Arkusz testowy Nośnik Chip Szczelinowy arkusz ze szkła kwarcowego Zbiornik na próbkę można dostosować
Cienka płyta ze szkła kwarcowego Stabilny wymiarowo Zakres przetwarzania 1-1000 mm Opis produktu: Płytka ze szkła kwarcowego stopionego bezbarwnego wykonana jest z piasku kwarcowego o wysokiej czystości, o doskonałej stabilności szoku termicznego i wysokiej transmitancji.Jest szeroko stosowany w ...
Zestaw szklany do reaktorów fotokatalytycznych
Opis produktu: 1.SiO2> 99,99%, rurki ze stopionego kwarcu 2. Temperatura pracy: 1250 ℃ 3. doskonałe właściwości wizualne i chemiczne. 4. bez powłoki powierzchniowej ipasożyt . 5. Opieka zdrowotna i ochrona środowiska. 6. Można dokonać dowolnej specyfikacji. 7. Szkło kwarcowe jest materiałem kwaśnym, ...
Brak pęcherzyków powietrza Płaskie płytki szklane Okno o wysokiej czystości Szkło kwarcowe Przezroczyste okrągłe wzierniki
Płaskie szklane płyty bez pęcherzyków powietrza Doskonałe parametry wizualne Okrągły kształt okna ze szkła kwarcowego Opis produktu: Płytka ze szkła kwarcowego z przezroczystej krzemionki jest wykonana z piasku kwarcowego o wysokiej czystości, zawierającego m.in.Doskonała stabilność na szok ...
Oczyszczone kwadratowe płytki szklane Odporne na wysokie ciśnienie Antyalkaliczne Mocna twardość
Opis produktu: Płytka ze szkła kwarcowego z przezroczystej krzemionki jest wykonana z piasku kwarcowego o wysokiej czystości, zawierającego m.in.Doskonała stabilność na szok termiczny i wysoka przepuszczalność.Jest szeroko stosowany w świetle elektrycznym / laserze / soczewkach / przyrządzie ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.