Płytka szklana kwarcowa o wysokiej przepuszczalności odporna na korozję o temperaturze roboczej 1100°C
Szczegóły produktu
| Typ: | Przezroczysta płyta kwarcowa | Aplikacja: | Półprzewodnik, optyczny |
|---|---|---|---|
| Grubość: | 0,5-100 mm | Kształt: | kwadrat |
| Usługa przetwarzania: | Uderzenie, cięcie | Nazwa produktu: | Talerz ze szkła kwarcowego |
| Tworzywo: | SIO2 | SIO2: | SiO2> 99,99% |
| Gęstość: | 2,2 g/cm3 | Kolor: | Przezroczysty |
| Temperatura pracy: | 1100 ℃ | Temperatura topnienia: | 1732℃ |
| Port: | Port Szanghaju i Qindao | ||
| Podkreślić |
Odporny na korozję cylinder ze szkła kwarcowego,Fabryczny cylinder ze szkła kwarcowego,Laboratoryjny cylinder ze szkła kwarcowego |
||
Opis produktu
| Nieruchomości | Wartość |
|---|---|
| Marka | szengfankwartz |
| Zawartość SiO2 | 990,99% |
| Gęstość | 2.2 (g/cm3) |
| Twardość (skala Mohsa) | 6.6 |
| Punkt topnienia | 1732°C |
| Temperatura pracy | 1100°C |
| Punkt grzewczy | 1180°C |
| Punkt zmiękczenia | 1630°C |
| Gęstość | 2.2x103 kg/m3 | Twardość | 5.5 - 6.5 w skali Mohsa |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 4.8x107 Pa (7000 psi) | Siła kompresji | > 1,1 x 109 Pa (160,000 psi) |
| Moduł masowy | 3.7x1010 Pa | Moduł sztywności | 3.1x1010 Pa |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Kolor | Przejrzystość |
| Kształt | Okrągły / okrągły |
| Standardowy | JGS1, JGS2, JGS3 |
| Materiał | 990,99% SiO2 |
| Średnica | 1-800 mm |
| Gęstość | 0.2-100 mm |
| Zastosowanie | Okna optyczne kwarcowe |
| Przepuszczalność światła | > 92% |
| Wartość oporu | 1000 razy więcej niż zwykłe szkło |
- Kwart wysokiej czystości o zawartości SiO2 przekraczającej 99,99%
- Temperatura pracy: 1250°C, temperatura zmiękczenia: 1730°C
- Doskonała wydajność wizualna i chemiczna
- Brak powłoki powierzchniowej lub zanieczyszczeń
- Zgodne z przepisami dotyczącymi opieki zdrowotnej i ochrony środowiska
- Dostępne wymiary niestandardowe
- Certyfikat CE, RoHS, SGS
Najważniejsze cechy produktu
Fabryka laboratoryjna kwarcowy cylinder szklany Wysokiej przepuszczalności płytka ze szkła kwarcowego o doskonałej odporności na korozję, przeznaczona do ochrony przed przenoszeniem światła UV i przezroczystych zastosowań. Specyfikacja produktu Nieruchomości Wartość Marka szengfankwartz Zawartość ...
XRD Zbiornik na próbkę Arkusz testowy Nośnik Chip Szczelinowy arkusz ze szkła kwarcowego Zbiornik na próbkę można dostosować
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Zestaw szklany do reaktorów fotokatalytycznych
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Brak pęcherzyków powietrza Płaskie płytki szklane Okno o wysokiej czystości Szkło kwarcowe Przezroczyste okrągłe wzierniki
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Oczyszczone kwadratowe płytki szklane Odporne na wysokie ciśnienie Antyalkaliczne Mocna twardość
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.