Rura ze szkła kwarcowego o wysokiej czystości SIO2 99,99% z temperaturą roboczą 1100°C i przezroczysta do użytku laboratoryjnego
Szczegóły produktu
| Typ: | Przezroczysta rurka kwarcowa | Aplikacja: | Półprzewodnik, optyczny |
|---|---|---|---|
| Grubość: | 1-100 mm | Kształt: | kwadrat |
| Usługa przetwarzania: | Uderzenie, cięcie | Nazwa produktu: | Rurka ze szkła kwarcowego |
| Tworzywo: | SIO2 | SIO2: | SiO2> 99,99% |
| Gęstość: | 2,2 g/cm3 | Kolor: | Przezroczysty |
| Temperatura pracy: | 1100 ℃ | Temperatura topnienia: | 1732℃ |
| Port: | Port Szanghaju i Qindao | ||
| Podkreślić |
Ciągło szklane kwarcowe,Cykliczne laboratoryjne kwarcowe lampy szklane,Rury szklane kwarcowe o wysokiej czystości |
||
Opis produktu
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Shengfan Quartz |
| Zawartość SiO2 | 99,99% |
| Gęstość | 2,2 g/cm³ |
| Twardość (skala Mohsa) | 6,6 |
| Temperatura topnienia | 1732℃ |
| Temperatura robocza | 1100℃ |
| Punkt odprężania | 1180℃ |
| Punkt mięknienia | 1630℃ |
| Ustawienie | Specyfikacja |
|---|---|
| Kolor | Przezroczysty |
| Kształt | Okrągły |
| Standard | JGS1 |
| Materiał | 99,99% SiO2 |
| Zakres średnic | 1-800mm |
| Zakres grubości | 0,25-10mm |
| Zastosowanie | Okna kwarcowe optyczne |
| Przepuszczalność światła | >92% |
| Wartość odporności | 1000 razy zwykłe szkło |
- Rura kwarcowa o wysokiej czystości, zawartość SiO2 > 99,99%
- Temperatura pracy: 1250℃, temperatura mięknienia: 1730℃
- Doskonałe właściwości wizualne i chemiczne
- Brak powłok powierzchniowych lub zanieczyszczeń
- Zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony zdrowia i środowiska
- Dostępne niestandardowe wymiary
- Certyfikat CE, RoHS, SGS
O: Tak, zapraszamy do zamawiania próbek w celu testowania jakości.
O: W ciągu 15 dni od otrzymania zaliczki.
O: Niskie MOQ, dostępne 1 szt. do sprawdzenia próbki.
O: Podaj wymagania → Uzyskaj wycenę → Potwierdź próbki → Wpłać zaliczkę → Zorganizuj produkcję.
O: DHL, UPS, FedEx, TNT dla małych zamówień (3-5 dni). Dostępna wysyłka lotnicza i morska.
Najważniejsze cechy produktu
Rura kwarcowa o wysokiej czystości do zastosowań laboratoryjnych i przemysłowych Rura kwarcowa o wysokiej przepuszczalności ze doskonałą przepuszczalnością światła UV i ochronnymi właściwościami przezroczystymi do wymagających środowisk przemysłowych i laboratoryjnych. Specyfikacje produktu Parametr ...
XRD Zbiornik na próbkę Arkusz testowy Nośnik Chip Szczelinowy arkusz ze szkła kwarcowego Zbiornik na próbkę można dostosować
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Zestaw szklany do reaktorów fotokatalytycznych
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Brak pęcherzyków powietrza Płaskie płytki szklane Okno o wysokiej czystości Szkło kwarcowe Przezroczyste okrągłe wzierniki
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Oczyszczone kwadratowe płytki szklane Odporne na wysokie ciśnienie Antyalkaliczne Mocna twardość
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.