Żaroodporna, odporna na korozję, przezroczysta rura ze szkła kwarcowego do pieców rurowych o wysokiej przepuszczalności
Szczegóły produktu
| Typ: | Przezroczysta rurka kwarcowa | Aplikacja: | Półprzewodnik, optyczny |
|---|---|---|---|
| Grubość: | 1-100 mm | Kształt: | Okrągły |
| Usługa przetwarzania: | Uderzenie, cięcie | Nazwa produktu: | Rurka ze szkła kwarcowego |
| Tworzywo: | SIO2 | SIO2: | SiO2> 99,99% |
| Gęstość: | 2,2 g/cm3 | Kolor: | Przezroczysty |
| Temperatura pracy: | 1100 ℃ | Temperatura topnienia: | 1732℃ |
| Port: | Port Szanghaju i Qindao | ||
| Podkreślić |
wysokotemperaturowa kwarcowa rurka do mieszania,Włókna o szerokości przekraczającej 10 mm,przezroczysta kwarcowa rurka do pieców |
||
Opis produktu
| Właściwość | Wartość |
|---|---|
| Marka | Shengfan Quartz |
| Zawartość SiO2 | 99,99% |
| Gęstość | 2,2 g/cm³ |
| Twardość (w skali Mohsa) | 6,6 |
| Temperatura topnienia | 1732℃ |
| Temperatura robocza | 1100℃ |
| Punkt wyżarzania | 1180℃ |
| Punkt mięknienia | 1630℃ |
| Gęstość | 2,2*10³ kg/m³ | Twardość | 5,5 - 6,5 w skali Mohsa |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 4,8*10⁷ Pa | Wytrzymałość na ściskanie | >1,1*10⁹ Pa |
| Moduł objętościowy | 3,7*10¹⁰ Pa | Moduł sztywności | 3,1*10¹⁰ Pa |
| Punkt mięknienia | 1730℃ | Punkt wyżarzania | 1215℃ |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Kolor | Przezroczysty |
| Kształt | Okrągły |
| Standard | JGS1 |
| Materiał | 99,99% SiO2 |
| Średnica | 1-800mm |
| Grubość | 0,25-10mm |
| Zastosowanie | Okna optyczne kwarcowe |
| Przepuszczalność światła | >92% |
| Wartość odporności | 1000 razy zwykłe szkło |
- Zawartość SiO2 przekraczająca 99,99% dla rur kwarcowych o wysokiej czystości
- Temperatura pracy: 1250℃ z temperaturą mięknienia 1730℃
- Doskonałe właściwości wizualne i chemiczne
- Brak powłok powierzchniowych lub zanieczyszczeń
- Zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony zdrowia i środowiska
- Dostępne niestandardowe wymiary na życzenie
- Certyfikaty CE, RoHS i SGS
Najważniejsze cechy produktu
Żaroodporna przezroczysta probówka kwarcowa do mieszania Rura ze szkła kwarcowego o wysokiej przepuszczalności, zapewniająca doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV, do zastosowań w piecach rurowych. Specyfikacja produktu Właściwość Wartość Marka Shengfan Quartz Zawartość SiO2 99,99% Gęstość 2,2 ...
XRD Zbiornik na próbkę Arkusz testowy Nośnik Chip Szczelinowy arkusz ze szkła kwarcowego Zbiornik na próbkę można dostosować
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Zestaw szklany do reaktorów fotokatalytycznych
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Brak pęcherzyków powietrza Płaskie płytki szklane Okno o wysokiej czystości Szkło kwarcowe Przezroczyste okrągłe wzierniki
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Oczyszczone kwadratowe płytki szklane Odporne na wysokie ciśnienie Antyalkaliczne Mocna twardość
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.