Fabrycznie wykonana, odporna na wysokie temperatury, rura ze szkła kwarcowego o czystości 99,99% SiO2, z temperaturą roboczą 1100°C
Szczegóły produktu
| Typ: | Przezroczysta rurka kwarcowa | Aplikacja: | Półprzewodnik, optyczny |
|---|---|---|---|
| Grubość: | 1-100 mm | Kształt: | Okrągły |
| Usługa przetwarzania: | Uderzenie, cięcie | Nazwa produktu: | Probówka kwarcowa |
| Tworzywo: | SIO2 | SIO2: | SiO2> 99,99% |
| Gęstość: | 2,2 g/cm3 | Kolor: | Przezroczysty |
| Temperatura pracy: | 1100 ℃ | Temperatura topnienia: | 1732℃ |
| Port: | Port Szanghaju i Qindao | ||
| Podkreślić |
Włókna szklane o wysokiej temperaturze,Rurka kwarcowa topiona o czystości 99,99% SiO2 |
||
Opis produktu
| Właściwość | Wartość |
|---|---|
| Marka | shengfanquartz |
| Zawartość SiO2 | 99,99% |
| Gęstość | 2,2 (g/cm³) |
| Twardość (skala Mohsa) | 6,6 |
| Temperatura topnienia | 1732°C |
| Temperatura robocza | 1100°C |
| Punkt odprężania | 1180°C |
| Punkt mięknienia | 1630°C |
| Gęstość | 2,2x10³ kg/m³ | Twardość | 5,5 - 6,5 w skali Mohsa, 570 KHN 100 |
| Projektowa wytrzymałość na rozciąganie | 4,8x10⁷ Pa (N/m²) (7000 psi) | Projektowa wytrzymałość na ściskanie | Większa niż 1,1 x 10⁹ Pa (160 000 psi) |
| Moduł objętościowy | 3,7x10¹⁰ Pa (5,3x10⁶ psi) | Moduł sztywności | 3,1x10¹⁰ Pa (4,5x10⁶ psi) |
| Punkt mięknienia | 1730°C | Punkt odprężania | 1215°C |
| Parametr | Szczegóły |
|---|---|
| Kolor | Przezroczysty |
| Kształt | Okrągły |
| Standard | JGS1 |
| Materiał | 99,99% SiO2 |
| Średnica | 1-800 mm |
| Grubość | 0,25-10 mm |
| Zastosowanie | Okna optyczne kwarcowe |
| Przepuszczalność światła | >92% |
| Twardość | Mohs 6,5 |
| Wartość odporności | 1000 razy większa niż zwykłe szkło |
- Wysokiej czystości rura kwarcowa SiO2 > 99,99%
- Temperatura pracy: 1250°C, Temperatura mięknienia: 1730°C
- Doskonałe właściwości wizualne i chemiczne
- Bez powłoki powierzchniowej i zanieczyszczeń
- Opieka zdrowotna i ochrona środowiska
- Dowolny wymiar można dostosować
- Certyfikaty CE, RoHS, SGS
Najważniejsze cechy produktu
Żaroodporne rury ze szkła kwarcowego topionego Wyprodukowane fabrycznie żaroodporne rury ze szkła kwarcowego topionego z probówkami o płaskim/okrągłym dnie do użytku laboratoryjnego. Charakterystyka materiału Właściwość Wartość Marka shengfanquartz Zawartość SiO2 99,99% Gęstość 2,2 (g/cm³) Twardość ...
XRD Zbiornik na próbkę Arkusz testowy Nośnik Chip Szczelinowy arkusz ze szkła kwarcowego Zbiornik na próbkę można dostosować
Thin Quartz Glass Plate Dimensional Stable 1-1000mm Processing Range Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Specification Quick Details Place of Origin Jiangsu,China Brand SF Material Glass,High quality Optical Glass Usage Optical Structure Double Convex Shape
Zestaw szklany do reaktorów fotokatalytycznych
Product description: 1.SiO2> 99.99% ,tubing fused quartz 2.Operating Temperature: 1250℃ 3.Excellent visual and chemical performance . 4.Without surface coating andinfectant . 5.Health care and environmental protection. 6.Any specification can be made. 7.Quartz glass is acidic materials, except hydro fluoric acid and 300 degrees Celsius thermal phosphoric acid, on any other acids were shown to be inert, is the best anti acid materials. The advantages of Customized High Quality
Brak pęcherzyków powietrza Płaskie płytki szklane Okno o wysokiej czystości Szkło kwarcowe Przezroczyste okrągłe wzierniki
No Air Bubble Flat Glass Plates Excellent Visual Performance Circular Shape Quartz Glass Window Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high
Oczyszczone kwadratowe płytki szklane Odporne na wysokie ciśnienie Antyalkaliczne Mocna twardość
Product description: Fused clear silica quartz glass plate is made of high purity quartz sand with excellent thermal shock stability and high transmittance. It is widely used in electric light/ laser/ lenses/optical instrument/high temperature window. Application of quartz plate: Military industrial complex, machinery, metallurgy, printing and dyeing, optical instruments, high temperature sight glasses, fire hole industries such as high temperature and other industries,
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.