| Materiał | SIO2>99,99% |
|---|---|
| Nadmiar | 3-300mm |
| Przepuszczalność światła | >92% |
| Temperatura pracy | 1100℃ |
| twardość | Mojżesz 6.5 |
| Nazwa produktu | Precyzyjna obróbka szkła |
|---|---|
| Materiał | SIO2 |
| Twardość | Morse'a 6.5 |
| Temperatura pracy | 1200 ℃ |
| Jakość powierzchni | 20/40 lub 40/60 |
| Nazwa produktu | Probówka kwarcowa |
|---|---|
| Materiał | Topiona krzemionka |
| Temperatura pracy | 1100 ℃ |
| Twardość | Morse'a 6,5 |
| Szczegóły pakowania | plastikowa bańka / arkusz pianki polistyrenowej / karton / paleta drewniana |
| Nazwa produktu | Probówka kwarcowa |
|---|---|
| Materiał | Topiona krzemionka |
| Temperatura pracy | 1100℃ |
| Twardość | Morse'a 6,5 |
| Szczegóły pakowania | plastikowa bańka / arkusz styropianu / karton / drewniana paleta |
| Typ | Przezroczysta płyta kwarcowa |
|---|---|
| Aplikacja | Półprzewodnik, optyczny |
| Grubość | 0,5-100 mm |
| Kształt | Kwadrat |
| Usługa przetwarzania | Uderzenie, cięcie |
| Imię | Tarcza ze szkła kwarcowego |
|---|---|
| Przepuszczalność światła | > 92% |
| Gęstość | 2,2 g / cm3 |
| Temperatura pracy | 1100 ℃ |
| Twardość | Morse'a 6.5 |
| Nazwa produktu | płyta ze szkła kwarcowego |
|---|---|
| Materiał | 99,99% |
| Przepuszczalność światła | 92% |
| Gęstość | 2,2 g / cm3 |
| Temperatura pracy | 1100 ℃ |
| Nazwa produktu | Kołnierz kwarcowy |
|---|---|
| Materiał | SIO2 |
| rozmiar | Dostosowane |
| Przepuszczalność światła | > 92% |
| Gęstość | 2,2 g / cm3 |
| Imię | Kołnierz kwarcowy |
|---|---|
| Funkcja | ODPORNY NA TEMPERATURĘ HGH / ODPORNY NA KOROZJĘ |
| Podanie | Instrument optyczny |
| Gęstość | 2,2 g / cm3 |
| Twardość | Morse'a 6.5 |
| Materiał | SIO2 |
|---|---|
| Gęstość | 2,2 g / cm3 |
| Twardość | Morse'a 6.5 |
| Temperatura pracy | 1100 ℃ |
| Przepuszczalność UV | 80% |